Apiterapide Api-Air

Dr. Stefan Stangaciu (Romanya) moderatörlüğünde gerçekleşen Apiterapide Api-Air oturumunda “Arı Kovanı Hava Terapisi: Arılarla Şifa” başlığı ile Beate McKenzie (İngiltere) ve Jürgen Schmiedgen (Almanya), “Arı Kovanı Hava Tedavisi: Kimyasal Bileşiklerin Tanımlanmasından Kanıta Dayalı Klinik Uygulamaya” başlığı ile PhD Tiago Guardia de Souza e Silva (Brezilya) ve “Macar Arı Kovanı Hava Uygulamaları Deneyimleri” başlığı ile Dr. János Körmendy-Rácz (Macaristan) konuşmacı olarak yer aldı.

Api-air tedavisinin özelliklerinden bahsedilen oturumda hasta deneyimini iyileştirmenin amaçlandığı kaydedildi. Kovan havasının insan ve hayvanlar için faydalı olduğu belirtilerek api-air alanında çok fazla klinik çalışmalar olmadığı ve bu konuya eğilmek gerektiği söylendi.

#WorldApi #Apiterapi # #Apikültür #Propolis #Bee #Arıcılık #Bal #OrganikBal #Beekeeper #Honey #GlobalBeeMedicine

#BeeMedicine #ApiterapiDerneği BEEO Arı Ürünleri Balparmak

#IPRG #Ekspoturk #Beeo #Balparmak ApiMaye Beekeeping Innovations İmeceMobil Medipol Üniversitesi Medipol Sağlık Grubu Ekspoturk T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI (MINISTRY OF AGRICULTURE AND FORESTRY) DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Uludağ Üniversitesi #agriculture