Apiterapide Arı Sütü

Prof. Dr. Nuray Şahinler (Türkiye) moderatörlüğünde gerçekleşen Apiterapide Arı Sütü oturumunda “Apiterapide Arı Sütü” başlığı ile Prof. Dr. Nuray Şahinler (Türkiye), “Liyofilize Arı Sütünün Besin Elementi, Biyoaktivitesi ve Amino Asit Analizi” başlığı ile Prof. Dr. Sibel Silici (Türkiye) ve Farklı Besleme Yöntemlerinin Arı Sütünün Kalitesi ve Biyokimyasal Özellikleri Üzerindeki Etkisi başlığı ile İlknur Coşkun, MSc (Türkiye) konuşmacı olarak yer aldı.

Arı Sütün özellikleri ve elde edilmesi konusunda bilgi paylaşılan oturumda arı sütünün hastalıklarla mücadelede kullanımı ve sağlık üzerine etkileri anlatıldı. Arı sütün özellikleri ve elde edilmesi konusunda bilgi paylaşılan oturumda arı sütünün hastalıklarla mücadelede kullanımı ve sağlık üzerine etkileri anlatıldı. Arı Sütünde ürün kalitesini artırmaya yönelik işleme tekniklerinden bahsedilerek farklı besleme yöntemlerinin arı sütünün kalitesi ve biyokimyasal özelliklerine etkisi konuşuldu.

#WorldApi #Apiterapi # #Apikültür #Propolis #Bee #Arıcılık #Bal #OrganikBal #Beekeeper #Honey #GlobalBeeMedicine

#BeeMedicine #ApiterapiDerneği BEEO Arı Ürünleri Balparmak

#IPRG #Ekspoturk #Beeo #Balparmak ApiMaye Beekeeping Innovations İmeceMobil

Medipol Üniversitesi Medipol Sağlık Grubu Ekspoturk T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI (MINISTRY OF AGRICULTURE AND FORESTRY) DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Uludağ Üniversitesi #agriculture