Arıcılıkla İlgili 5 Büyük Etkinlik Bir Arada!

• TAB Arıcılık Zirvesi ve Çalıştayı
• Uluslararası Apimedica Kongresi
• 4. Uluslararası Apiterapi Kongresi, IFA
• 3. İnsan ve Arı Sağlığında Propolis Konferansı
• 2. Ulusal Apiterapi Kongresi

Arı ve arıcılık üzerine 2’si ulusal, 3’ü uluslararası olmak üzere 5 büyük etkinliği tek çatı altında bir araya getiren WorldApiExpo – Uluslararası Apiterapi, Apimedika, Apikültür ve Propolis Fuarı, 20-29 Mayıs 2021 tarihleri arasında ExpoNext Digicon Online Platformunda gerçekleşecek.

T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Apiterapi Derneği, Uluslararası Apiterapi Federasyonu, Uluslararası Propolis Araştırma Grubu (IPRG), Türkiye Arıcılar Birliği (TAB) ve İstanbul Medipol Üniversitesi katkı ve destekleri; Ekspoturk organizasyonu ile yapılacak etkinlik 10 gün boyunca arıcılık ve bal üreticileri, bal ve bal yan ürünleri üreticileri, arıcılık ve bal üretim malzemeleri üreticileri ile ilaç ve yem katkıları, arı sağlığı, apiterapi, apimedikal, apikültür, propolis ürün ve teknolojileri üreticilerinin bir araya geleceği geniş bir katılımla sektör profesyonellerinin buluşmasına sahne olacak.

Flora ve faunanın gelişimi ve ekosistemin verimliliğini korumak, arı ve propolisten oluşan ürün kalitesini yükseltmek ve sektörün büyümesi ve gelişmesi için işbirlikleri oluşturmak hedefleri ile yola çıkan WorldApiExpo ile Türkiye odağında bölge ülkelerde bal, arıcılık ve apikültür alanında faaliyet gösteren sektör oyuncularının kendilerini geliştirmeleri için bilimsel bilgi atölyeleri ve Ar-Ge çalışmalarına yönelik zemin hazırlanacak.
20-29 Mayıs 2021 tarihleri arasında interaktif bir ortamda düzenlenecek WorldApiExpo – Uluslararası Apiterapi, Apimedika, Apikültür ve Propolis Fuarı’nda kamu, akademi ve özel sektörden ilgililerin yanı sıra patent ve marka yönetim, denetim ve sertifika uzmanlarını, GETAT uzmanlarını, arıcılık ve propolis sağlık profesyonellerini ve kozmetik ürün üreticilerini aramızda görmek arzusu ile sağlıklı günler dileriz.