Bal Arılarıyla Sağlıklı Yaşam

Api-Der Oturumlarının açılışı İstanbul Medipol Üniversitesi GETAT Başkanı ve Uluslararası Apiterapi Federasyonu Başkanı Dr. Ali Timuçin Atayoğlu, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriyya Erdurmuş, Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ziya şahin ve Tarımsal Bal Üreticileri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sezer’in katılımı ile gerçekleşti.

Apiterapi ürünlerinin dünyaya pazarlanmasının arıcılık sektörünün ekonomiye katacağı değer ve bu alanda Türkiye’nin uluslararası liderliği açısından önemli olduğunu belirten T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriyya Erdurmuş, Bakanlık olarak üreticilere gerekli destekleri verdiklerini ve bundan sonra da vereceklerini ifade etti.

#WorldApi #Apiterapi # #Apikültür #Propolis #Bee #Arıcılık #Bal #OrganikBal #Beekeeper #Honey #GlobalBeeMedicine

#BeeMedicine #ApiterapiDerneği BEEO Arı Ürünleri Balparmak

#IPRG #Ekspoturk #Beeo #Balparmak ApiMaye Beekeeping Innovations İmeceMobil Medipol Üniversitesi Medipol Sağlık Grubu Ekspoturk T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI (MINISTRY OF AGRICULTURE AND FORESTRY) DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Uludağ Üniversitesi #agriculture