Dr. Ali Timuçin ATAYOĞLU Apiterapi Derneği Başkanı
James Fearnley 
Kurucu Ortak-                       GBMG ( Global Bee Medicine Group )

Değerli Meslektaşlarım,

Kriz ve Fırsat

COVID krizi, fırsatları da beraberinde getirdi. Çevrimiçi konferanslar, uluslararası organizasyonlarımızın küresel iletişim kapasitesiyle birlikte katılımcıların küresel etkinliklere teşrifini de artırdı.

Hızlı Yükseliş, Hızlı Cevap

Birçok ülkede arı ürünlerinin medikal ürünler olarak kullanımına dair klinik çalışmaların hızla yükseldiğini gözlemledik. Bu yükselişe cevap olarak, otel, ulaşım, alan kirası gibi masrafların söz konusu dahi olmadığı, çağımıza ve içinde bulunduğumuz şartlara yönelik hızlı bir cevap oluşturduk.

Küresel Bir Topluluk Oluşumu

Global Bee Medicine Group’u tam da bu motivasyonla; git gide büyüyen, araştırmacıları ve üreticileri içine alan bu küresel topluluğa yönelik, arı ürünlerinin halihazırda bilinen özelliklerini daha geniş bir dinleyici kitlesine sunabilmek adına çevrimiçi konferanslar ve webinarlar düzenlemek üzere oluşturduk.

Etkinliklerimizden Faydalanın!

Apiterapi hakkında daha fazla şey öğrenmek için konferanslarımıza, webinar ve toplantılarımıza katılın; diğer araştırmacılarla bağlantı kurun, iletişime geçin ve işbirliği yapın; yani istiyoruz ki Global Bee Medicine Group’un etkinliklerinden sizler de faydalanın. Zira, oluşturmaya çalıştığımız çevrimiçi kaynaklar bizim olduğu kadar sizin de kaynağınız.

Saygılarımızla.