Dr. Ali Timuçin ATAYOĞLU Uluslararası Apiterapi Federasyonu Başkanı
Global Bee Medicine Group Kurucusu
Mr. James FEARNLEY Apiceutical Research Center Direktörü
Global Bee Medicine Group Kurucusu
Dr. Andres Castillo Montenegro
Başkan, FELAPI

Değerli Meslektaşlarımız,

Kriz ve Fırsat

COVID-19 krizi, aslında bir takım fırsatları da beraberinde getirdi. Çevrimiçi konferanslar, uluslararası organizasyonlarımızın küresel düzeyde iletişim kurma becerilerini ve tabi ki bunlara katılımı büyük ölçüde artırdı. 

Hızlı Yükselişe Hızlı Karşılık

Diğer yandan birçok ülkede arı ürünlerinin sağlık amacıyla kullanımına yönelik klinik çalışmaların sayısında hızlı bir yükseliş dikkati çekmekte. Biz de, bu duruma uygun olarak konaklama ve ulaşım masraflarının söz konusu olmadığı, içinde bulunduğumuz şartlara yönelik etkili ve hızlı bir karşılık vermek istedik.

Küresel Bir Topluluk Oluşumu

Ve Global Bee Medicine Group’u konuyla ilgili acil ihtiyaca binaen; arı ürünlerinin bilinen özelliklerini daha geniş bir muhatap kitlesine ulaştırabilmek adına, hem giderek sayısı artan araştırmacı ve üreticilerden oluşan küresel topluluğa bir buluşma yeri sağlamaya yönelik, hem de çevrimiçi konferanslar ve webinarlar düzenleyebilmek için oluşturduk.

Etkinliklerimizden Faydalanın!

Apiterapi hakkında daha fazla şey öğrenmek için konferanslarımıza, webinar ve toplantılarımıza katılıp; diğer araştırmacılarla bağlantı kurarak iş birliği yapmaya ilgi duyan herkesi davet ediyoruz. Arzumuz o ki Global Bee Medicine Group’un etkinliklerinden sizler de faydalanın. Zira, oluşturmaya çalıştığımız çevrimiçi kaynaklar bizim olduğu kadar sizin de kaynağınız.

Saygılarımızla.