Klinik Uygulamada Apiterapi: Bölüm 1

Prof. Dr. Ahmet Yaser Müslümanoğlu (Türkiye) moderatörlüğünde gerçekleşen Klinik Uygulamada Apiterapi oturumunun birinci bölümünde “Ürolojide Apiterapi Uygulamaları” başlığı ile Dr. Dursun Ünal (Türkiye), “Diyabet ve Komplikasyonlarının Tedavisinde Propolisin Klinik Çalışması” başlığı ile Prof. Dr. Ciang Deyong (Çin) ve Bazı Vaka Çalışmalarını Özetleyen Arı Zehri Kullanımı İçin Uygulama İpuçları Bağ ve Sinüs Yaralanmalarının Tedavisi” başlığı ile Dr. Thomas Gloger (Almanya) konuşmacı olarak yer aldı.

Apiterapi ürünlerinin prostat büyümesi, kısırlık, iktidarsızlık, üroner enfeksiyon ve kanser hastalıklarının tedavisinde kullanıldığının belirtildiği oturumda klinik çalışmalarda arı zehri kullanımına ilişkin vaka örnekleri ile propolisin klinik çalışmalarına ilişkin örnekler paylaşıldı.

#WorldApi #Apiterapi #Apikültür #Propolis #Bee #Arıcılık #Bal #OrganikBal #Beekeeper #Honey #GlobalBeeMedicine

#BeeMedicine #ApiterapiDerneği BEEO Arı Ürünleri Balparmak

#IPRG #Ekspoturk #Beeo #Balparmak ApiMaye Beekeeping Innovations İmeceMobil Medipol Üniversitesi Medipol Sağlık Grubu Ekspoturk T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI (MINISTRY OF AGRICULTURE AND FORESTRY) DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Uludağ Üniversitesi #agriculture